در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جامع ترین بانک اطلاعات صنایع شهرک های صنعتی ایران و آگهی محصولات و تولیدات و اخبار و تبلیغات کارخانجات و شرکت ها

آسا صنعت

شرکت شیرآلات بهداشتی آبادی

شرکت شیرآلات بهداشتی آبادی

  • صنایع فلزی شیرآلات
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۱/۰۸/۲۵
  •    تهران شهرک صنعتی عباس آباد
  • 1185 بازدید
  • تهران-جاده خاوران-شهرک صنعتی عباس آباد-بلوار ابن سینا-خلیج فارس-انتهای آبنوس-نبش ک شهریار-پلاک488

از آغاز با تولید شیر سماور با همان تکنولوژی دست ساز، ماشین آلات ساده و سوهانکاری دستی و سپس تولید شیر نفتی و شیر حمامی(حمامهای عمومی) و بعد با تولید شیرآلات باغبانی، پیسوار ۸/۳، آفتابه ۲/۱، اولین و بهترین تولید کنندۀ شیر سه راهی دوش کمرتلفنی، سیفون فشاری(فلش والو)، یک طرفه طرح یورک ۲/۱ و ۴/۳  و  سوپاپ ۲/۱ و ۴/۳، شیرهای ساچمه‌ای ۲/۱ و ۴/۳، و تدریجاً در دهه های بعد با تولید شیر قو دیواری، شیرقو توکاسه، شیر پیسوارفیلتردار ۲/۱، شیرآلات مخلوط کلاسیک دیواری، دوش، توکاسه، روشویی، تکپایه، توالت با انواع دسته ها و علمها، و در دهۀ اخیر با تولید شیرآلات مخلوط اهرمی اعم از مخلوط اهرمی دیواری، سینک، روشویی، روشویی قو (با علم) دوش و در حال حاضر با تولید اهرمی فلت دوش، فلت دیواری، فلت توالت و … همچنین انواع شیرهای تنسو در اندازه‌ها، طرحها و مدل‌های نوین و شیرآلات سینک آشپزخانه مشغول فعالیت وخدمت به  هم‌میهنان و آبادی کشور عزیزمان بوده و خواهد بود.

این واحد (مرکز) تولیدی صنعتی، طی پنج دهۀ گذشته با اسامی و نشان «آبادی»، «ایران آل» و مجدداً «آبادی» محصولات خود را به بازار عرضه نموده است.

در کنار فعالیت‌های تجاری ـ صنعتی، شیرآلات بهداشتی آبادی، چشم برروی فعالیت‌های فرهنگی نیز نبسته است. نمونه‌های انتخابی موجود در بخش گنجینه، قسمتی از مجموعۀ ارزشمند و بی نظیر به نمایش درآمده به نام  گنجینه آبادی میباشد که مربوط به شیرآلات اولیه در حدود ۵۰ الی ۱۰۰ سال گذشته بوده و تداعی گر سیر تکامل این سری شیرآلات می‌باشد.
با تکیه بر این نگرش، شیرآلات آبادی برآن است که با معرفی پیشینۀ این حرفه جدید در تاریخ کشور، از طرفی سهمی در ارتقاء جایگاه صنعتی ایران زمین داشته و از طرف دیگر، زحمات آغازگران صنعت تولید شیرآلات در ایران را ارج نهد.
نکته حائز اهمیت آن است که مدیریت این مجموعه تولیدی ـ صنعتی برعهدۀ آقای محمدرضا آبادی
دانش آموختۀ رشته مدیریت استراتژیک (بازرگانی) مسلط به زبانهای انگلیسی، اسپانیولی وفعال درعرصه‌های گوناگون اجتماعی بوده وطی دهۀ گذشته بارها موردتقدیر سازمان‌های گوناگون ازجمله وزارت علوم تحقیقات وفناوری، وزارت کار و رفاه اجتماعی و… ونیز سازمان بهزیستی کشور قرار گرفته است.
او به دلیل نابینایی و از این نظر، حس همدردی با سایر معلولان، طی سالهای اخیر اقدام به ایجاد فرصت‌های شغلی و استخدامی برای تعدادی از معلولان نموده و تلاش کرده، تا فضای مناسب اشتغال و تحت استاندارد برای این عزیزان را توأم با حفظ کرامت و منزلت انسانی آنان و پرداخت حقوق و مزایای معادل افراد عادی، مبادرت ورزد که البته همواره سعی بر گسترش این خدمات انسان دوستانه و خداپسندانه خواهد داشت.

افتخارات:

شیرآلات بهداشتی آبادی دردهۀ گذشتۀ موفق به اخذ استاندار دملی ایران و استانداردهای بین المللی ایزو شده است.

ISO 9001:2000,ISO 14001:2004, & OHSAS 18001:1999
IMS(Integrated Management System)

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی